Kiedy planujesz remont łazienki, wybór odpowiednich płytek jest jednym z najważniejszych elementów procesu. Płytki to nie tylko dekoracyjny element, ale także muszą spełniać swoje funkcje praktyczne. Ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze płytek do łazienki, jest ich rodzaj. Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu, a wybór odpowiednich płytek ma duże znaczenie dla jej funkcjonalności i estetyki.
Płytki ceramiczne to klasyka, która zawsze będzie modna. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a dzięki dużej różnorodności wzorów i kolorów, można nimi w łatwy sposób stworzyć ciekawą aranżację łazienki.

Jeśli chodzi o kolory, to w 2023 roku w modzie będą przede wszystkim jasne i stonowane odcienie, takie jak beże, szarości czy biel. Można je łączyć z drewnianymi elementami lub ciemniejszymi dodatkami, co doda aranżacji elegancji i nowoczesności. W roku 2023 modnym trendem w projektowaniu łazienek są przede wszystkim naturalne materiały oraz jasne, stonowane kolory.

W trosce o potrzeby Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowe wzory.

Kolekcja Globa to propozycja dla osób ceniących sobie oryginalny i nowoczesny styl w wystroju wnętrz. Ta kolekcja charakteryzuje się unikalnym wzornictwem, które nawiązuje do naturalnych materiałów. W kolekcji Globa znajdziemy płytki w różnych kolorach, rozmiarach czy wykończeniu co pozwala na swobodne łączenie i tworzenie oryginalnych kompozycji. Dzięki imitacją naturalnych materiałów płytki z tej kolekcji idealnie wpisują się w trendy wystroju wnętrz.

Kolekcja Hannover dzięki swojej klasycznej formie i neutralnej kolorystyce stanowią idealną bazę do tworzenia oryginalnych i nowoczesnych kompozycji. Dodatkowo szarość wykończona lappato idealnie dopasuje się do Twojej łazienki.

Kolekcja Parade to uniwersalny wybór nie tylko do łazienki, ale i pozostałych pomieszczeń Twojego domu. Niepowtarzalna kolorystyka do której dobór dodatków czy armatury to sama przyjemność.

Warto też pamiętać, że łazienka to miejsce relaksu, dlatego warto stworzyć w niej atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i regeneracji sił.