O nas

Na rynku płytek ceramicznych działamy od 1994 roku. Obecnie nie tylko jako dystrybutor, ale także jako producent, dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości płytki - zawsze terminowo i bez opóźnień. Korzystamy z tego, co najlepsze we współczesnym designie, by podkreślać piękno wnętrz i nadawać im indywidualny charakter.

Produkujemy nasze płytki na całym świecie, m. in. we Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Turcji czy Indiach, tak by dostarczać naszym klientom wszystkiego, czego potrzebują. Nasze portfolio dynamicznie się rozwija, a my stale wprowadzamy do oferty nowe produkty na bieżąco reagując na potrzeby rynku.

Nasze produkty dostępne są w ponad 200 sklepach stacjonarnych oraz około 80 sklepach sieciowych na terenie całego kraju, a sieć dystrybucji z każdym dniem się powiększa.


#pieknewnetrza

POZNAJ NAS

Marka płytek ceramicznych, jako producent oferujemy najwyższej jakości płytki podłogowe, ścienne, do łazienki, salonu, kuchni czy na taras. W naszej ofercie znaleźć można oryginalne kolekcje o szerokiej gamie zastosowań. Produkowane przez nas płytki ceramiczne idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach, a dzięki swej mrozoodporności także na tarasach, balkonach oraz schodach wewnątrz i na zewnątrz budynków.